Kreacja biznesu

Serwis BudujemyFirme.pl proponuje unikalną na polskim rynku ofertę w zakresie pomocy osobom zainteresowanym założeniem własnej działalności gospodarczej. Nasza firma może zająć się zadaniami związanymi z planowaniem i założeniem Twojej przyszłej firmy. Do zaoferowania mamy następujące pakiet "full serwis", czyli koszyk profesjonalnych usług, które pomogą Ci założyć w pełni profesjonalną firmę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy niezależne pakiety do wyboru:

1) Pakiet Mały Start - cena 6 tys. zł
- kreowanie pomysłu, ,
- doradztwo związane z uruchomieniem działalności gospodarczej,
- pomoc w uzyskaniu dotacji na start,
- sporządzenie wniosków,

2) Pakiet Duży Start - cena 9 tys. zł
- wszystko co w pakiecie "Mały start".
- analizy rynku, badania marketingowe,
- doradztwo i wybór lokalizacji działalności gospodarczej,
- rejestracja działalności gospodarczej,
- doradztwo gospodarcze.

3) Pakiet Wielki BOOM - cena 12 tys. zł - wszystko co w pakiecie "Duży start",
- pozycjonowanie produkty oraz firmy na rynku,
- doradztwo prawno - podatkowo - księgowe,
- szkolenia,
- jesteśmy dla Ciebie 24 h na dobę.

 

Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz osiąganie zamierzonych celów zapewniamy, pełen profesjonalizm, gdyż jedynie wówczas można realnie myśleć o rozwoju własnej firmy, pozyskiwaniu nowych klientów czy ekspansji na nowe rynki. Głównymi barierami wejścia na rynek gospodarczy jest brak kapitału na start oraz zawiła i skomplikowana biurokracja.

Można próbować samemu, jednak jeśli jeszcze np. przebywasz za granicą, na początku zawsze przyda się ktoś, kto będzie Ci wstanie pomóc w organizacji całego przedsięwzięcia. W dodatku w Polsce już teraz możesz ubiegać się o dofinansowanie unijne dla osób zakładających własną działalność gospodarczą. Będzie można liczyć na pomoc w wysokości od 19 tys. zł do 300 tys. zł. Pomożemy je uzyskać.


Ze wszystkim poprowadzimy Cię za rękę. Twoje problemy to dla nas nowe wyzwanie.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy, którzy mimo wszystko obawiają się wielkich korporacji, skomplikowanych procedur, zawiłości formalności prawnych oferujemy zupełnie nowe spojrzenie na biznes. Pomagamy od podstaw, tłumaczymy krok po kroku, od czego zacząć, zdobędziemy dla Ciebie środki finansowe (dotacje) na własna firmę, napiszemy biznes plan itp. Jesteśmy skuteczni, ponieważ kiedy Tobie doradzamy, wykonujemy pracę, która sprawia nam przyjemność.

Nasza firma to silny, wiarygodny i doświadczony zespół. W naszej organizacji pracuje grupa młodych, ambitnych, aktywnych społecznie i ekonomicznie ludzi. Kadra wybitnych indywidualności tworzących zgrany zespół. Na bieżąco śledzimy sytuacje na rynku, dostosowujemy się do panujących tam zasad, wyznaczamy nowe trendy. Zdajemy sobie sprawę, że często nie mogą Paćstwo być tutaj w Polsce osobiście, dlatego właśnie naszą ofertę staramy się realizować w oparciu o wygodne formy kontaktu. Internet daje nam praktycznie nieskończenie wiele możliwości komunikacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod adresem naszej poczty e-mail, jak i numerami telefonów, czy komunikatorów internetowych, takich jak Gadu-Gadu, Skype. Złapać nas można również osobiście, w naszych oddziałach w Polsce.

Jak będzie przebiegać nasza współpraca?


Etapy współpracy między Tobą, a naszą firmą przedstawiają się następująco:

Etap I. Na początku analizujemy Twoją działalność pod kątem dofinansowania oraz powodzenia tego typu przedsięwzięcia na rynku. Całkowity koszt sporządzenia takiej analizy to 244 zł (cena zawiera VAT). W tej cenie otrzymujesz pisemną analizę i jeśli tylko chcesz - dodatkowe darmowe konsultacje mailowe/telefoniczne lub osobiste w naszym biurze w Olsztynie lub Krakowie. Numer konta, gdzie możesz wpłacić 244 zł za dokonanie wstępnej analizy, zgodnie z etapem pierwszym przedstawionym poniżej.

Serwis BudujemyFirme.pl

ul. sw. Filipa 23/3

Kraków 31-150

 

04 1140 2017 0000 4602 0849 6806

MultiBank

 

Tytułem: Twoje imię i nazwisko, adres e-mail

Kwota: 244 zł

 

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL04114020170000460208496806

BIC: BREXPLPWMUL

Prosimy też o potwierdzenie dokonania przelewu na adres: biuro@budujemyfirme.pl Wtedy wyślemy drogą elektroniczną do Państwa formularz zgłoszeniowy, na podstawie którego dokonamy później analizy.W formularzu należy odpowiedzieć na kilka pytać dotyczących Twojej przyszłej firmy jak i tego, ile planujesz zatrudnić osób, co chcesz kupić za pieniądze z dotacji itp. Po zaksięgowaniu powyższej kwoty na koncie skontaktujemy się z Tobą, celem poinformowania Cię o przysługujących Ci możliwościach oraz programach, z których możesz skorzystać. Jeśli masz dalsze pytania, bądź jesteś zainteresowany/a ofertą prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdują się poniżej.

Zlecenie nam wstępnej analizy w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że zanim przystąpimy do współpracy otrzymasz od nas jasną i precyzyjną odpowiedź odnośnie oceny własnego przedsięwzięcia.

Etap II. Jeśli dobrze orientujesz się w tematyce dotacji unijnych oraz jesteś pewny/a, że twój biznes wypali to możemy pominąć pierwszy etap i od razu rozpocząć konkretne działania w celu nawiązania współpracy. Dlatego następnym krokiem jest podpisanie stosownej umowy o współpracy.

Etap III. Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie w dwóch etapach, co zabezpiecza interesy obu stron.
a) Pierwsza Rata 50% wartości wynagrodzenia w umowie, płacona jest w 7 dni od popisania umowy,
b) Druga Rata - 50% wartości wynagrodzenia w umowie, płacona jest w 7 dni od daty wystawienia drugiej faktury pod koniec ostatniego etapu współpracy.

Etap IV. W ramach podpisanej umowy wykonujemy dla Ciebie wszystko, co związane jest z przygotowaniem twojej firmy do jej uruchomienia.

Etap V.Cały czas monitorujemy terminy naborów na konkretne programy, tak aby Twoja firma mogła jak najszybciej otrzymać dotację i podjąć planowane inwestycje. Konsultacje, nanoszenie poprawek. Stała realizacje przedmiotu umowy.

Etap VI. Za wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu wpłacone nam pieniądze będzie można wrzucić sobie koszty Twojej działalności. Jest to finalna część współpracy, następuje odbiór zlecenia i finalizacja projektu.

W międzyczasie możesz już wypełnić ankietę, dzięki, której będę mógł przeprowadzić dla Ciebie szczegółową analizę odnośnie twojego biznesu. Ankieta znajduje w drugim załączniku. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie skontaktuje się z Tobą, celem poinformowania Cię o przysługujących Ci możliwościach oraz programach, z których możesz skorzystać. Jeśli masz dalsze pytania, bądź jesteś zainteresowany/a ofertą to proszę o kontakt.

Serwis BudujemyFirme.pl

ul. sw. Filipa 23/3

Kraków 31-150

 

Kom.: 793 024 625

E-mail: doradca@budujemyfirme.pl - zamówienia, zlecenia, współpraca,


...bądź prosimy skorzystać z formularza znajdującego się poniżej.


Powrót
W razie pytań prosimy o kontakt:

Tel: 793 024 625
E-mail: doradca@budujemyfirme.pl

Nasze e-booki:

Dotacje dla firm: Kujawsko - Pomorskie

Dotacje unijne w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych Dotacje unijne dla polskich przedsiębiorców przewidziane na lata 2007 – 2013 będzie się odbywało zgodnie z zasadami regionalnej po

Czytaj więcej...
Dotacje dla firm: Kujawsko - Pomorskie

Newsletter